O Nas

Szanowni Państwo!

Ponad 25 lat jesteśmy na polskim i międzynarodowym rynku tłumaczeń, biuro oferuje profesjonalną i przede wszystkim solidną obsługę we wszystkich urzędowych językach świata.

Biuro Eurotext (Orbitext) to rzetelne tłumaczenia przysięgłe – Warszawa i cała Polska!

Pracujemy m.in. dla polskich i międzynarodowych instytucji, największych podmiotów gospodarczych, urzędów państwowych, firm prywatnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm audytorskich, kancelarii prawniczych i notarialnych, ośrodków badawczych i rozwojowych oraz dla klientów indywidualnych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów branżowych oraz native speakers. Nasi tłumacze napiszą dla Państwa list do znajomych zagranicą, przetłumaczą tekst prywatny, filozoficzny i literacki lub wypełnią formularz urzędowy. Inni podejmą się zadań typowo branżowych. Są wśród nich m.in. ekonomiści, inżynierowie, prawnicy, lekarze a także absolwenci studiów filologicznych ze szkoleniem specjalistycznym.
Udzielamy wsparcia w przypadku zleceń szczególnie skomplikowanych związanych ze specyficznymi dziedzinami gospodarki. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc i rozwiązywanie problemów biznesowych i prywatnych naszych klientów.
Cieszymy się uznaniem i wieloletnim zaufaniem stałego grona znaczących klientów instytucjonalnych
i indywidualnych.

Wyróżniamy się profesjonalną i przyjazną obsługą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.
Służymy naszym 25-letnim doświadczeniem i staramy się być pomocnym partnerem w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z potrzebą wykonania przekładów językowych pisemnych i ustnych jak tłumaczenia przysięgłe, techniczne i medyczne oraz inne specjalistyczne we wszystkich językach świata, w tym:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • języka hiszpańskiego
  • języka włoskiego
  • języka rosyjskiego
  • chińskiego
  • arabskiego
  • i innych

Z zadowoleniem odnotowujemy rosnące zainteresowanie naszymi usługami zarówno ze strony klientów krajowych jak i zagranicznych. Rozmowy i opinie naszych partnerów są dla nas inspiracją i motywują nas do dalszego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego i członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPIS dobrze znam i rozumiem potrzeby moich klientów. W moich działaniach zawsze staram się odpowiedzialnie służyć klientom wszechstronną pomocą, ku obopólnemu zadowoleniu.

Zapraszam do współpracy z nami.
mgr Zbigniew Mokrosiński